Festiwalowy konkurs fotograficzny

2017-03-Klepiska-u-Magdy-kuchnia_fot_m_gorska_109m
2014-06-Biohabitat-Opole-fot-M-Gorska_ (1)m
Festiwalowy konkurs fotograficzny.
Mamy dla Was wakacyjny konkurs na ZDJĘCIE REALIZACJI/ BUDOWY NATURALNEGO BUDOWNICTWA. Nagroda główna to jednodniowy wstęp na festiwal lub rabat o jego wartości na cały festiwal. Zasady są proste: zrób sam i przyślij do nas zdjęcia z realizacji (budowy/zakończonej inwestycji) naturalnego budownictwa z Polski/ zagranicy do 18 – go września 2022. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się poniżej, a adres skrzynki podawczej to: konkursosbn@gmail.com
 
W nagrodę otrzymasz jednodniową wejściówkę na Festiwal Naturalnego Budownictwa , który odbędzie się w dniach 30 września- 2 października 2022 r we Wrocławiu, lub rabat o wartości tego bonu na cały festiwal, przewidujemy również wyróżnienia w postaci dostępu do wykładów online.
 
Działajcie, czekamy, aparaty w dłoń, pstryk!
Łącznie z fotografią przyślij zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych – wzory są załącznikami do regulaminu.

Regulamin konkursu fotograficznego

Tegoroczna edycja Festiwalu jest elementem realizowanego przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu projektu „Dekarbonizacja procesów budowlanych – wprowadzenie materiałów naturalnych o zerowym śladzie węglowym, w tym drewna do gospodarki obiegu cyrkularnego w budownictwie”, finansowanego z funduszy EOG w ramach programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”. Fundusze EOG reprezentują wkład Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.