Mówcy na FNB 2022

fnb 2017

Hubert Trammer, Magdalena Górska, Anna Zawadzka, Maciej Jagielak, Przemysław Raj – to tylko niektóre nazwiska, które spotkacie w tym roku na III edycji Festiwalu Naturalnego Budowania. Tak, spotykamy się już niebawem – od 30 września do 2 października we Wrocławiu!

Oprócz spotkań z twórcami, w programie przewidujemy warsztaty wykorzystania z naturalnych materiałów budowlanych, wykłady, debaty oraz wystawę połączoną z targami. Rezerwujcie czas, śledźcie nasz profil, zaglądajcie na https://festiwal.osbn.pl/, gdzie sukcesywnie będzie pojawiało się coraz więcej szczegółów – szykujemy dla Was naprawdę zielone wydarzenie! 

Tegoroczna edycja Festiwalu jest elementem realizowanego przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu projektu „Dekarbonizacja procesów budowlanych – wprowadzenie materiałów naturalnych o zerowym śladzie węglowym, w tym drewna do gospodarki obiegu cyrkularnego w budownictwie”, finansowanego z funduszy EOG w ramach programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”. Fundusze EOG reprezentują wkład Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.