Poznaj program Festiwalu FNB 2022

program FNB 2022

Poznaj program Festiwalu.

Obfitość możliwości – wybierz to, co dla Ciebie najlepsze. Nasz Festiwal to wykłady, panele dyskusyjne i  warsztaty, które będą się działy równocześnie na 3 salach. Oprócz tego – na zewnątrz budynku będzie otwarta dla wszystkich odwiedzających Strefa Wystawców, w której staną stoiska kilkunastu firm i instytucji związanych z branżą naturalnego budownictwa.  W Strefie Wystawców będą również prowadzone pokazy i prezentacje różnych technik i materiałów. Będą one prowadzone w sposób ciągły ( spontaniczny).

Na sali “panelowej” i “warsztatowej” obowiązuje limit do 30 osób, w związku z tym na te aktywności obowiązują zapisy. Będą one prowadzone online – przed wydarzeniem. Zapisy są możliwe na cały “blok” od przerwy do przerwy (blok może oznaczać np. jeden warsztat, ale dwa panele). 

Nie martwcie się, nic Was nie ominie – aktywności na wszystkich 3 salach będą filmowane, co daje możliwość wysłuchania po festiwalu także tych części programu, które ominęło się na żywo. Panele o o budżecie i przygotowaniu budowy, powtarzają się w programie, tak by więcej osób miało szansę wziąć w nich udział na miejscu. ☺️

Tu strona z program Festiwalu 👉 tutaj 

Tegoroczna edycja Festiwalu jest elementem realizowanego przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu projektu „Dekarbonizacja procesów budowlanych – wprowadzenie materiałów naturalnych o zerowym śladzie węglowym, w tym drewna do gospodarki obiegu cyrkularnego w budownictwie”, finansowanego z funduszy EOG w ramach programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”. Fundusze EOG reprezentują wkład Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.